Zelinski Group
Послуги для
приватних осіб

Промисловий демонтаж

Для виконання демонтажних робіт ZELINSKI GROUP® обирає способи, які технологічно є найбільш оптимальними для категорії того чи іншого об’єкту
Що таке
Промисловий демонтаж
Демонтаж (промисловий демонтаж) є стартовим етапом перед будівництвом або реконструкцією того чи іншого об’єкту. Він виконується, якщо є необхідність розібрати, демонтувати елементи будівлі або будівлю в цілому у зв’язку з фізичним або моральним зносом, аварійним станом об’єкту або прийняттям рішення щодо реконструкції об’єкту та включає в себе цілий спектр робіт. Це, серед іншого: висотний демонтаж, розбирання металевих конструкцій, знесення перегородок, демонтаж фундаменту, ін.
Види Промислового демонтажу
 • висотний демонтаж...
  висотний демонтаж
 • розбирання металевих конструкцій...
  розбирання металевих конструкцій
 • знесення перегородок...
  знесення перегородок
 • демонтаж фундаменту...
  демонтаж фундаменту
 • демонтаж інженерних комунікацій...
  демонтаж інженерних комунікацій
Демонтаж споруд є першою ланкою в ланцюжку будівельних робіт на певній ділянці.

Способи виконання
демонтажних робіт

Для виконання демонтажних робіт ZELINSKI GROUP® обирає способи, які технологічно є найбільш оптимальними для категорії того чи іншого об’єкту:
 • Ручний спосібРучний спосіб (здійснюється за допомогою ручного інструменту (ломів, клинів, кувалд, ін.), а також газорізальних машин. Цей спосіб ми застосовуємо при невеликих обсягах робіт або у випадках, коли інші способи не є ефективними)льших объемах работ или в случае, когда другие способы не эффективны)
 • Напівмеханізований спосібНапівмеханізований спосіб (здійснюється за допомогою пневматичного і електрифікованого інструменту (відбійні молотки, ломи, бетоноломи, механічні пили, домкрати, ін.) Цей спосіб ми застосовуємо при невеликих обсягах робіт або у випадках, коли інші способи не є ефективними)
 • Механізований спосібМеханізований спосіб (здійснюється за допомогою машин і механізмів. Застосовуємо метод ударного руйнування конструкцій гідромолотом, гідроножицями, які монтуємо до екскаваторів DOOSAN DX 255LC та FIAT-HITACHI FH 400 LCH.2. Для обвалення окремо розташованих конструкцій або ділянок будівель, відсічених від їх основної частини, ми застосовуємо екскаватори-навантажувачі JCB 3CX або бульдозери. Цей спосіб є більш ефективний при розбиранні старих будівель і споруд)
 • Комбінований спосібКомбінований спосіб (найчастіше застосовуємо при розбиранні або руйнуванні будинків, споруд, окремих конструкцій. Цей спосіб має застосування, коли одні конструктивні елементи треба розбирати ручним способом, інші механізованим, треті напівмеханізованим)

Чому саме ми?

Чому ми – найкращий вибір для виконання демонтажних робіт будь-якої складності
 • будівельна компанія ZELINSKI GROUP® володіє необхідною технікою і досвідом для виконання демонтажних робіт будь-якої складності
 • виконуємо роботи з обов’язковим дотриманням техніки безпеки і правил проведення заходів з охорони праці та навколишнього середовища
 • наші фахівці мають високу кваліфікацію та можуть впоратися з самою нестандартною ситуацією шляхом прийняття вірних та своєчасних рішень

«Zelinski Group®» – Ваш надійний партнер!

Хочете уточнити деталі промислового демонтажу або зробити заявку?

Заявка на промисловий демонтаж
Заявка на промисловий демонтаж
Швидкий спосіб обговорити деталі
Заявка на демонтаж
Дякуємо, ваш запит відправлено
При відправці вашого повідомлення сталася помилка.
Серед наших клієнтів
Наші партнери
Наші партнери
Comment title placeholder